| ограничение за производител | Halla HCC |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 12 mm |
| ширина | 380 mm |
| височина | 460 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 512-390-16 |
| вид на горивото | дизел |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| размери на питата на радиатора | 490x378x16 |
| качество | WP |
| ширина | 563 mm |
| височина | 396 mm |
| дебелина | 17 mm |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| дължина | 477 mm |
| ширина | 384 mm |
| дълбочина | 12 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 470 - 309 - 16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |